PrezentareMembriDirectii de cercetareRecunoastere internationalaContact

 

Nr. crt.

Numele si prenumele

 

Grad didactic / Titlu stiintific

E-mail

Inginerie Mecanica

1.       

Diaconescu Emanuel

Prof. dr.ing.

emdi@usv.ro

2.       

Mihai Ioan

Prof. dr.ing.

 mihai.i @ fim.usv.ro

3.       

Musca Ilie

Prof. dr.ing.

iliem@fim.usv.ro

4.       

Glovnea Marilena

Prof. dr.ing.

mglovnea@yahoo.com

5.       

Ionescu Mihail

Conf. dr.ing.

ionescu@fim.usv.ro

6.       

Butnaru Nicusor

Conf. dr.ing.

butnaru@fim.usv.ro

7.       

Alaci Stelian

Conf. dr.ing.

stalaci@yahoo.com

8.       

Cerlincă Delia

Conf. dr.ing.

delia@fim.usv.ro

9.       

Ciornei Florina

S.l. dr.ing.

florina@fim.usv.ro

10.   

Prodan Dorel

S.l. dr.ing.

prodan.d@fim.usv.ro

11.   

Irimescu Luminiţa

S.l. dr.ing.

luminita.irimescu@gmail.com

12.   

Gradinaru Dorin

Lector dr.

gradinaru@fim.usv.ro

13.   

Spinu Sergiu

S.l. dr. ing.

sergiu.spinu@fim.usv.ro

14.   

Ungureanu Ioan

S.l. drd.ing.

ionut@fim.usv.ro

15.   

Marchitan Marius

Lector drd.

mmarchitan@fim.usv.ro

16.   

Martinescu Liviu

Lector drd.

 

17.   

Rusu Ovidiu

As. drd. ing.

rusu.o@fim.usv.ro

18.   

Patras Ciceu-Simion

As. ing.

patras@fim.usv.ro

Mecatronica

19.   

Frunza Gheorghe

Prof. dr.ing.

frunza@fim.usv.ro

20.   

Pirghie Cristian

Lector dr.

parghie@fim.usv.ro

21.   

Crasi Milan

S.l. drd. ing.

cramil@fim.usv.ro

22.   

Zegrean Vlad

As. drd. ing.

zegrean@fim.usv.ro

23.   

Suciu Cornel

Prep.drd. ing.

suciu@fim.usv.ro

24.   

Pirghie Camelia

Prep.drd.

camelia.pirghie@fim.usv.ro

Management

25.   

Severin Lucian

Prof. dr.ing.

severin@fim.usv.ro

26.   

Gramaticu Mihai

Prof. dr.ing.

gram@fim.usv.ro

27.   

Amarandei Dumitru

Prof. dr.ing.

mitica@fim.usv.ro

28.   

Cefranov Eugen

Prof. dr.ing.

 

29.   

Ciobanu Mircea

Prof. dr.ing.

mircea@fim.usv.ro

30.   

Iacob Dumitru

Prof. dr.ing.

iacob.d@fim.usv.ro

31.   

Rata Vasile

Prof. dr.ing.

rata.v@fim.usv.ro

32.   

Bancescu Nicolai

Prof. dr.ing.

bancescu@fim.usv.ro

33.   

Romeo Ionescu

Prof. dr.ing.

romtit@fim.usv.ro

34.   

Potorac Alexandru

Conf. dr.ing.

alex@fim.usv.ro

35.   

Mironeasa Costel

Conf. dr.ing.

costel@fim.usv.ro

36.   

Cobzaru Petru

S.l. dr.ing.

cobzaru@fim.usv.ro

37.   

Dulucheanu Constantin

S.l. dr.ing.

dulu@fim.usv.ro

38.   

Severin Traian Lucian

As. drd. ing

severin.traian@fim.usv.ro

39.   

Baesu Marius

Prep.drd. ing.

marius.baesu@fim.usv.ro

 40.

Tipa Ramona

Prep.drd.

tipa.ramona@fim.usv.ro